top of page
E-PORADY

Usługa porad prawnych online umożliwia uzyskanie przez Państwa porady prawnej, projektu umowy, pisma procesowego bądź opinii prawnej z każdego miejsca na świecie, bez potrzeby wychodzenia z domu, bądź biura. Usługa ta powstała z myślą o wszystkich z Państwa, którzy nie dysponując czasem chcieliby skorzystać z profesjonalnej porady prawnej bądź potrzebują pilnej pomocy w sporządzeniu różnego rodzaju pism procesowych.

 

W celu skorzystania z oferty należy przesłać formularz zamówienia, opisując sprawę będącą przedmiotem porady. Następnie w terminie 24 godzin Kancelaria poinformuje Państwa o cenie usługi (informacja przesyłana jest na adres e-mail podany w zgłoszeniu) – koszt porady prawnej wynosi 150,00zł. Po akceptacji ceny, zostaniecie Państwo poproszeni o dokonanie stosownej płatności. Wszelkie formy płatności dokonywane są na rachunek bankowy o nr: 63 1050 1490 1000 0097 2045 6137. Usługa zostanie wykonana w terminie 24 godzin od dnia zaksięgowania wpłaty, chyba że z uwagi na złożony stan sprawy konieczny będzie dłuższy termin realizacji.

 

Dbałość o zadowolenie Klienta ze skuteczności naszych usług stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego porady prawne online nie wymagają osobistych odwiedzin w naszej siedzibie. Porady świadczymy zawsze po konsultacji z Klientem i po zapoznaniu się z przedstawioną przez niego dokumentacją, dzięki czemu posiadamy pełny obraz sytuacji, który umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdej ze spraw i zdajemy sobie sprawę z istoty szczegółów podczas postępowania sądowego – nasza postawa przekłada się na sukces w każdej, nawet najmniejszej sprawie.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO DOSTĘPNEGO PONIŻEJ: 

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page