top of page

Kancelaria prawna Consensus świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, w tym Klientów przebywających za granicą oraz na rzecz podmiotów gospodarczych. Do każdej ze spraw podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, na naczelnym miejscu stawiając dobro Klienta. Podstawą działalności naszej Kancelarii prawnej jest indywidualne podejście do zlecenia i jego rzetelna realizacja na najwyższym poziomie.

Kierując się troską o zapewnienie Państwu pomocy prawnej w najtrudniejszych nawet przypadkach, szczególny nacisk kładziemy na ciągłe doskonalenie zawodowe oraz podnoszenie kwalifikacji. Dzięki temu nasza praca spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zaś zdobyte umiejętności pozwalają nam działać coraz sprawniej i efektywniej.

Kancelaria prawna CONSENSUS reprezentuje swoich Klientów w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych oraz innych (pełen zakres usług znajdą Państwo w zakładce ZAKRES USŁUG) przed Sądami wszystkich instancji w tym przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym, organami ścigania, jak również na etapie postępowania przedsądowego z zachowaniem najwyższych standardów etycznych i merytorycznych. Dla zapewnienia Państwu wszechstronnej pomocy prawnej podejmujemy współpracę z innymi Kancelariami adwokatów i radców prawnych na terenie całego kraju.

bottom of page