top of page

Szukasz prawnika z okolic Nysy ? Trafiłeś idealnie – od początku istnienia głównymi obszarami działania Kancelarii Consensus stały się usługi prawne, świadczone podmiotom zinstytucjonalizowanym oraz Klientom indywidualnym.

Dzięki doświadczeniu zawodowemu prawników z Kancelarii Adwokackiej Consensus oraz współpracy z cenionymi prawnikami prawa pracy i prawa karnego, Klienci mogą liczyć na profesjonalne i skuteczne rozwiązanie dylematów prawnych.

W kręgu zainteresowań prawników z naszej Kancelarii znajdują się zarówno sprawy cywilne, jak i sprawy rodzinne, z zakresu prawa pracy, kodeksu karnego, prawa administracyjnego oraz spraw gospodarczych.

Kancelarię Adwokacką Consensus tworzy dynamiczny zespół prawników udzielających porad prawnych w dwóch biurach mieszczących się na terenie Nysy i Paczkowa.

W ofercie kancelarii znajduje się świadczenie usług prawnych firmom i Klientom indywidualnym. Adwokaci prowadzą sprawy karne, rozwodowe i alimentacyjne. Zajmują się udzielaniem pomocy prawnej w sprawach gospodarczych, ubezpieczeń społecznych, administracyjnych, oraz handlowych.

Nasi prawnicy reprezentują Klientów podczas rozpraw sądowych, prowadzą w ich imieniu negocjacje i służą dogłębną analizą sytuacji prawnej.

bottom of page